Podsumowanie wiadomości na temat kryptowalut na 7 września 2020 r

Było tylko kwestią czasu, zanim giełda kryptowalut wagi ciężkiej wprowadziła własne rozwiązania wraz z rozwijającym się rynkiem zdecentralizowanych finansów ( DeFi ).

Na przykład Huobi ustanowił precedens , ujawniając swoje plany przyłączenia się do manii uprawy plonów na początku sierpnia.

Teraz kolej na Binance, aby pójść w jego ślady, aczkolwiek z innego punktu wejścia niż jego odpowiednik z Singapuru

Giełda ogłosiła w niedzielę uruchomienie nowej platformy o nazwie Launchpool, która umożliwia użytkownikom farmowanie nowych aktywów. Rozpocznie to działanie protokołem Bella, inauguracyjną ofertą, która jest wyposażona w automatyzację i projekt jednym kliknięciem, aby przyciągnąć nowych użytkowników DeFi.

W ramach bonusu użytkownicy platformy będą mieli również prawo do dotowanych opłat za gaz. Więcej na ten temat i inne ważne historie z tego dnia w poniedziałkowej edycji podsumowania wiadomości o kryptowalutach Bitcoin Revolution:

Binance „wnosi doświadczenie DeFi” dzięki nowej platformie do uprawy plonów

Binance oficjalnie dokonało pełnoprawnego wejścia do królestwa DeFi w niedzielę, wprowadzając nową platformę o nazwie Launchpool. Projekt inauguracyjny dla Launchpool to Bella Protocol.

Uczestnicząc w Launchpool, użytkownicy będą mogli umieszczać tokeny BNB, BUSD lub ARPA w oddzielnych pulach, aby hodować tokeny $ BEL przez 30 dni. Rozpocznie się to 9 września 2020 r. O godzinie 00:00 (UTC), a Binance następnie umieści token $ BEL o 6:00 (UTC) 16 września 2020 r.

Reakcje na wiadomości były mieszane. Jeden użytkownik Twittera odpowiedział:

Jeśli Binance ma być traktowane poważnie, musi wyjaśnić, w jaki sposób wystawił SUSHI, ile zarobił na opłatach i marżach oraz ile jego zespół handlowy obstawiał swoich klientów.

Przeczytaj cały artykuł

Bitcoin udaje się utrzymać powyżej 10 000 USD, ale czy korekta jest zakończona?

Cena Bitcoina znacznie spadła w zeszłym tygodniu, tworząc niedźwiedzi pochłaniającą świecę i zamykając -12,30%. Cena spadła z powrotem do obszaru wsparcia 10,100 USD, który wcześniej działał jako opór między wrześniem 2019 a lipcem 2020.

Poziom jest również bardzo bliski długoterminowej opadającej linii oporu, którą cena przebiła w lipcu ubiegłego roku.

Wskaźniki techniczne są niedźwiedzi. MACD dał niedźwiedzi sygnał odwrócenia, a stochastyczny RSI jest w trakcie generowania niedźwiedziego krzyża.

Bitcoin jest przedmiotem handlu w ramach długoterminowego obszaru wsparcia o wartości 10 100 USD.
Cena stworzyła krótkoterminowe podwójne dno.
Wygląda na to, że BTC zakończyło czwartą falę zwyżkowej pięciofalowej formacji impulsowej.